bikesharing

Najnowocześniejszy system wypożyczalni rowerów 4. generacji

Jak to działa?

KŁÓDKA

Sercem naszego systemu jest elektroniczna kłódka, która otwiera się z poziomu aplikacji mobilnej Revelo.

ROWER

Ciałem systemu jest rower miejski, który może być dopasowany do Twoich potrzeb: firmowe kolory, panele reklamowe, zmiana koloru ramy.

APLIKACJA

Mózgiem naszego systemu jest stworzona przez nas aplikacja mobilna oraz system zarządzania wypożyczeniami i aktywnością użytkowników.

Zalety naszego systemu

BRAK STACJI DOKUJĄCYCH

Nasze rowery przypinane są łańcuchem do stojaków rowerowych. Wykorzystujemy tylko i wyłącznie instniejącą infrastrukturę rowerową, którą na życzenie możemy zwiększyć.

SERWIS I RELOKACJA

Nasze rowery są regularnie serwisowane, naprawiane i relokowane z terenu miasta. Nasi przeszkoleni i wykwalifikowani serwisanci na bieżąco usuwają wszelkie usterki tak, aby rowery były zawsze dostępne dla użytkowników.

PROMOCJA I WSPARCIE

Promujemy nasz system wśród użytkowników, jesteśmy do dyspozycji telefonicznej, mailowej oraz poprzez Social Media. Dodatkowo, w każdym z wdrożonych systemów organizujemy Dzień Otwarty Revelo, podczas którego jesteśmy do dyspozycji użytkowników – pomagamy z obsługą systemu i korzystaniem z niego.

RAPORTOWANIE

Dla każdego z naszych klientów przygotowujemy comiesięczne statystyki zawierające: ilość przejechanych kilometrów, ilość zaoszczędzonego Co2, spalone kalorie, ilość nowych i wszystkich użytkowników.

ELASTYCZNOŚĆ

Jesteśmy w stanie dopasować nasz system do każdego budżetu, potrzeb i założeń. Rowery, jak i cały system mogą być obrandowane w dowolny sposób, zgodnie z życzeniem klienta.

Branding naszych rowerów

Cennik

Okres testowy

od 99 zł/msc*

Ubezpieczenie
Statystyki
Support​
Panele reklamowe
Dodatkowy branding
Relokacja
Elastyczna umowa na 1 rok

od 299 zł/msc*

Ubezpieczenie
Statystyki
Support
Panele reklamowe
Dodatkowy branding
Relokacja
Umowa na 2 lata i więcej

od 199 zł/msc*

Ubezpieczenie
Statystyki
Support
Panele reklamowe​
Dodatkowy branding
Relokacja​

* Wycena

Skontaktuj się z nami w sprawie wyceny. Każdy projekt traktujemy indywidualnie, dlatego też pierwszym krokiem jest poznanie potrzeb, założeń systemu oraz ilości potrzebnych rowerów. Miesięczna cena za rower zależy od: długości obowiązywania umowy, ilości rowerów, brandingu itp. Jest to uzgadniane indywidualnie z każdym klientem. Porozmawiajmy o systemie wypożyczalni rowerów w Twojej firmie!

Masz pytania?

FAQ

Jeśli nie znajdziesz odpowiedzi na nurtujące Cię pytanie – skontaktuj się z nami.

Reveloapp.pl

Jak działa aplikacja i wypożyczanie rowerów ?

Dołącz do zadowolonych klientów

Umówmy się na spotkanie online, podczas którego odpowiemy na wszystkie dodatkowe pytania i na bazie którego przygotujemy spersonalizowaną ofertę.

Scroll to Top